Cześć! 

Zacznę standardowo – jak wszyscy. Nazywam się Tobiasz Duda. Jestem założycielem bloga Chodź w Góry. I prowadzę go sukcesywnie wraz z moją żoną Anią od 2017 roku. To blog podróżniczo-fotograficzny z bardzo dużym naciskiem na góry. Opisujemy też inne sfery życia i przedstawiamy nasz punkt widzenia na świat.

Stawiamy na jakość publikowanych treści na blogu, ale oprócz samej wartości, który płyną z naszych blogowych wpisów staramy się wyciskać znacznie więcej. To ciekawe historie z naszych górskich wypadów, które nie są nudne. Wszystko to wzbogacone jest o dobre jakościowo fotografie.

Ciągle się szkolimy w tym zakresie, więc z miesiąca na miesiąc wchodzimy na coraz wyższy poziom.

Chcesz nawiązać współpracę? Podoba Ci się to co robimy i czujesz, że możemy wspólnie stworzyć coś kreatywnego i pięknego. Jeśli na razie nie masz pomysłu to nie przejmuj się. Co dwie głowy to nie jedna, daj znać o sobie i kto wie może razem wymyślimy coś ciekawego.

img_0162

W drodze na Szpiglasowy Wierch. Z widokiem na Wielki Staw Polski w Dolinie Pięciu Stawów. 

Współpraca ze mną, dlaczego warto?

Czego się podejmę?

Jestem kreatywny, pracowity i nie lubię, gdy coś jest nudne. Staram się tworzyć treści interesujące i wciągające za którymi idzie ciekawa historia. Nie lubię robić czegoś co już gdzieś widziałem.

Stawiam na estetykę i oprócz wartości chcę, żeby treści były przejrzyste i ładne.

Naturalne?

Myślę, że nie dla każdego.

Nie pracowałem nigdy w branży fotograficznej (fotografuję od 1,5 roku). Nie jestem dziennikarzem z wykształcenia (.. ale pisemną maturę z języka polskiego zdałem najlepiej w klasie o profilu górniczym! Może to o czymś świadczy 🙂 ). Jestem typowym samoukiem z pasją. Typowy rzemieślnik?! Każdy wyjazd w góry z aparatem w rękach to kolejna okazja do szlifowania własnych umiejętności i budowania doświadczenia.

Zapewniam, że szybko się uczę i jestem świadomy tego co robię!

NAPISZĘ RELACJĘ

Relacja na blogu obok social media to nadal doskonały sposób na promocję. Wpis na stronie ma długą żywotność i zbiera swoje żniwa w postaci ruchu przez 24/h przez 365 dni w roku. W Social media wpis robi duży szum najczęściej tylko przez 48 godzin, a później ginie śmiercią naturalną. Chcesz wypromować pensjonat, hotel, region turystyczny lub produkt docierając do sprofilowanej grupy docelowej? Pomogę Ci i zrobię to w sposób autentyczny i nie nachalny. Za wpisem na stronie pójdą także zdjęcia, informacja na social media + oznaczenie.

ZROBIĘ ZDJĘCIA

Mogę zrobić zdjęcia Twojego produktu lub miejsca, które chcesz pokazać u mnie lub u siebie na blogu. Możesz zamówić u mnie wykonanie profesjonalnej sesji. Zdjęcia możesz użyć w celach prywatnych. Wykonuję zdjęcia krajobrazowe, lifestylowe i reportażowe. Do tego tematu podchodzę bardzo indywidualnie. Najlepiej będzie jak napiszesz, a ja ocenię czy odnajdę się w danym temacie i czy nadajemy na podobnych falach!

TEST SPRZĘTU

Jako amator górskich wędrówek i fotografii krajobrazowej potrzebuję różnego rodzaju gadżety i sprzęt, który mam ze sobą przy praktyczniej każdej podróży. Masz produkt, który przydałby się podczas trekkingu w górach? Pisz śmiało! Wezmę go ze sobą w góry w ciekawe miejsce i sfotografuję w pięknych okolicznościach przyrody. A co! Na koniec dokonam subiektywnej oceny mojego testu i wszystko opiszę na łamach bloga.

To tylko kilka luźnych pomysłów, ale nie martw się formą. Jeśli masz w głowie większe projekty, inicjatywę to przedstaw mi je. Napisz do mnie, a na pewno razem wspólnie coś wymyślimy. Do każdej współpracy pochodzę bardzo indywidualnie.

Współpraca z markami?

AMBASADOR?

Brzmi poważnie?  Ale to doskonały pomysł na promocję swoich produktów i wzmocnienie wizerunku marki. Może jakiś region zaprosi mnie do siebie i zechce żebym pokazał ciekawe miejsca turystyczne?! Jesteś pensjonatem w górach i chcesz dotrzeć do konkretnej grupy docelowej? Zaproś mnie, a na pewno stworzymy coś ciekawego!

Chętnie podejmę się takiego wyzwania.

Ostrzegam, nie pisz do mnie, jeśli Twoja oferta nie jest chociaż w drobnym stopniu związana z turystyką górską. 

Odrzucam oferty, które nie odpowiadają moim wymaganiom i rozbiegają się z tematyką bloga. Musisz pamiętać, że podejmując jakąkolwiek współpracę zawsze oceniam ją pod kątem czytelników. To oni są najważniejsi. Nietematyczne oferty oderwane od rzeczywistości – odrzucam bez zająknięcia.

Kto się przewija przez bloga?

Na blogu gościmy głównie miłośników, fanatyków turystyki górskiej szukających porad i wskazówek dotyczących konkretnych szlaków i celów turystycznych.

Ze statystyk wynika, że zainteresowania naszych czytelników to podróże, sport, szeroko pojęty lifestyle, sztuka i rozrywka, zdrowie i technologie. 

Podstawowe dane:

Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie ze mną?

Najczęściej spotkać mnie można w Beskidzie Śląskim. To tam zaczynałem swoją przygodę z górami i to tam wyjeżdżam, gdy chcę uwolnić głowę od problemów.

Coraz częściej przekonuje się, przy kolejnym wypadzie w Tatry, że to nasze prawdziwe miejsce na ziemi. Tam  serce bije szybciej! Z każdym rokiem jest nas coraz więcej na Podhalu. I tym samym na blogu najczęstsze treści jakie tu spotkasz są z tych miejsc.

Posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu stron www cieszące się w dłuższej perspektywie dużym ruchem i wysoką pozycją w wyszukiwarkach.

Swoją przygodę rozpocząłem mając 17 lat, to wtedy powstała moja pierwsza strona, którą zbudowałem w popularnym na ten czas programie o nazwie zajączek. Co ciekawe zbudowałem jedną z popularniejszych stron o tematyce pasożytniczej i grzybiczej. Mogę więc śmiało powiedzieć, że mam bogate doświadczenie w zakresie tworzenia, budowania i strategicznego zarządzania projektami. Cokolwiek to oznacza? Brzmi całkiem dobrze, prawda?

Do każdego tematu podchodzę indywidualnie i profesjonalnie.

Co jeszcze? Szybko się uczę i z natury jestem perfekcjonistą. Co jest dobre, ale nie zawsze zdrowe. W tym przypadku jednak sprawia to, że moje treści na blogu niosą ze sobą wiele dobrego! Dużą uwagę skupiam na wizualnym aspekcie moich wpisów na blogu co sprawia, że wiele z nich czeka nadal w kolejce na publikację 🙂

Na moje górskie wędrówki obecnie zabieram ze sobą aparat marki Canon 5D Mark IV lub Canon 5D Mark III.

 Przykłady wcześniejszych współpracy:

recenzja z pobytu w Willi Malinowa – Zakopane

konkurs z książkowymi nagrodami w tle z Wydawnictwo Poznańskie

– opis pensjonatu „Biała Owca” – recenzja

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Napisz do mnie na maila tobiaszduda@gmail.com

(lub skorzystaj z formularza na stronie + kontakt przez Social Media)

Wpisz zapytanie. Wciśnij Enter aby wyszukać.